Artikelomschrijving Ansell ActivArmr Hycron 27-600
Ontdek de vooruitstrevende bescherming van de Ansell ActivArmr Hycron 27-600 handschoenen - de ultieme keuze voor professionals die topprestaties en duurzaamheid vereisen in veeleisende werkomgevingen. Of je nu actief bent in de bouw, logistiek, of een andere sector waar handbescherming cruciaal is, de ActivArmr Hycron 27-600 biedt een ongeëvenaarde combinatie van technologie en robuustheid.
Deze handschoenen zijn vervaardigd met de gepatenteerde Ansell Intercept Technology®, die Dyneema®-vezels integreert voor een uitzonderlijke snijweerstand. Hierdoor biedt de ActivArmr Hycron 27-600 optimale bescherming tegen snij- en schuurletsel, waardoor je met vertrouwen kunt werken in omgevingen met risico's.
Het unieke Hycron-materiaal op de palm en vingers van de handschoenen biedt niet alleen duurzaamheid, maar ook een uitstekende grip, zelfs in olieachtige en vochtige omstandigheden. Het ergonomische ontwerp en de naadloze constructie zorgen voor een comfortabele pasvorm en bewegingsvrijheid, waardoor vermoeidheid wordt verminderd en je comfortabel kunt werken gedurende langere periodes.
Duurzaamheid staat centraal bij de ActivArmr Hycron 27-600. Deze handschoenen zijn bestand tegen slijtage en behouden hun vorm, waardoor ze een kostenefficiënte keuze zijn voor professionals die hoogwaardige bescherming en duurzaamheid vereisen.
Investeer vandaag nog in de Ansell ActivArmr Hycron 27-600 handschoenen en ervaar de kracht van geavanceerde handbescherming. Bestel ze nu en ontdek waarom professionals wereldwijd vertrouwen op Ansell voor hoogwaardige veiligheidsoplossingen. Bescherm je handen, behoud je prestaties - kies voor ActivArmr Hycron 27-600!
Eigenschappen Ansell ActivArmr Hycron 27-600
- ¾ gecoate handschoen
- Tricot manchet
- Nitrillaag op een jerseyvoering
- Een grote, robuuste handschoen voor een hard, maar lang leven, drie keer duurzamer dan zwaar leder
- Unieke Ansell nitrillaag. Superieure weerstand tegen scherpe en schurende materialen
- Sterker en toch soepeler dan PVC. Is ook een uitstekende barrière tegen vet en olie en verliest zijn kwaliteit niet zoals leder of katoen
- Vervaardigd zonder siliconen. Gewaarborgd zuiver voor metaalbehandeling en productie van motoren
- Antistatisch volgens EN 1149
- Kleur: blauw/wit